На свята 10 тисяч самотніх пенсіонерів в усіх регіонах України отримали продуктові набори від родини Віктора Медведчука та Оксани Марченко

Допомога від Віктора Медведчука і Оксани Марченко Фото - скріншот

Понад 100 тонн продуктових великодніх наборів для самотніх пенсіонерів та людей з інвалідністю продовжують адресно доставляти по всій Україні. Необхідну провізію за власні кошти закупило подружжя Оксани Марченко і Віктора Медведчука. Доставляють допомогу людям регіональні осередки партії "Опозиційна платформа – За життя". Окрім святкових наборів, розвозять і гуманітарну допомогу у сільські лікарні.

Про це повідомили в ефірі телеканалу ZIK.

100 тонн продуктових наборів для 10 тисяч людей похилого віку та самотніх пенсіонерів, малозабезпечених та людей з інвалідністю направили у всі області України, зокрема: Київську, Закарпатську, Донецьку, Луганську, Херсонську, Миколаївську, Полтавську, Черкаську та інші. Завдяки цій допомозі люди похилого віку зможуть два тижні не покидати домівку і не ризикувати власним здоров'ям.

Керівник Закарпатської міської організації партії "Опозиційна платформа – За життя" Іван Чубирко зазначив: "Зараз приїхало на Закарпаття 2 тисячі подарунків, які надіслали Віктор Медведчук і Оксана Марченко, і вони будуть розвезені по Закарпаттю нашими партійцями. ...Продуктові набори для... малозабезпечених, пенсіонерів, для тих людей, які дійсно потребують на даний момент цю допомогу, щоб у гарному настрої зустріти Воскресіння Христове".

За допомогою люди звернулися на гарячу лінію Благодійного фонду Оксани Марченко. У період карантину самотні пенсіонери потребують особливого піклування. І тепер, у свято Великодня, залишаючись вдома, вони матимуть на столі смачні страви і традиційну паску.

Допомога від Віктора Медведчука і Оксани Марченко Фото - скріншот

Засновниця Благодійного фонду Оксана Марченко каже: "Зараз йде Страсний тиждень, коли православні згадують останні дні життя Христа. На цьому тижні добрі справи особливо цінні – вони перемагають зло і роблять нас кращими. Ми ніколи не будемо такими як колись, цей час зробить нас іншими, а от якими – кожен вирішує сам. Наша сім'я обирає добро".

Насамперед благодійники допомагають самотнім пенсіонерам та людям з інвалідністю. Для кожного привозять необхідну для життя провізію та святковий подарунок напередодні Великодня.

Новини за темою: Ніхто не залишиться без уваги: Нардепи від "Опозиційної платформи – За життя" підготували 20 тисяч продуктових наборів для мешканців Одещини

Голова Черкаської обласної організації партії "Опозиційна платформа – За життя" Олег Кашко наголосив: "Дуже багато ветеранів Великої вітчизняної війни, ... інвалідів дуже багато, пенсіонерів дуже багато, це спеціально для цих людей. Масло, цукор, молоко згущене, крупа гречана, рис, чай, макаронні вироби і паска".

До міста Харкова та Харківської області соціально незахищеним жителям доставили 10 тисяч масок та продуктових наборів, у яких є все, що знадобиться для великоднього столу.

Керівник Харківської міської організації "Опозиційна платформа – За життя" Андрій Лесик повідомив: "Ми сьогодні отримали близько 10 тисяч масок і продуктових наборів. Спасибі за це Віктору Медведчуку і Оксані Марченко за те, що вони не забули місто Харків. І в цей непростий час, в якому опинилася вся наша країна, саме такі люди приходять на допомогу".

Допомога від Віктора Медведчука і Оксани Марченко Фото - скріншот

До Херсонської області, мешканці якої теж отримали допомогу, окрім святкових продуктових наборів, передали 10 тисяч масок та антисептиків.

Член партії "Опозиційна платформа – За життя" Володимир Сальдо зазначив: "Привезли з Києва 400 подарунків, наборів подарункових, великодніх. Ще привезли 10 тисяч масок, які теж будемо роздавати. Зараз, у переддень святкових днів, такі от подарунки від Віктора Медведчука і Оксани Марченко, які придбані ними за власні кошти, ми розподіляємо і розносимо, і вручаємо херсонським і пенсіонерам, і багатодітним сім'ям. Тим, хто саме цього потребує".

Крім подарунків до Великодня і продуктових наборів, в області, де зафіксовано найбільше випадків підтвердження на коронавірус, до набору додали маски та дезінфектори. У Черкаську область передали 15 тисяч масок та дезінфікуючих засобів. Гуманітарну допомогу розвозять також і у обласні та сільські лікарні.

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Василь Німченко наголосив: "Що було сказано Оксаною Михайлівною. В першу чергу, ми повинні захистити наших лікарів. Від них залежить здоров'я нації, на сьогоднішній день, коли прийшла така біда. І тому ми тут. Ви бачили, що сьогодні ми були у одній лікарні, ще ми їдемо до Золотоноші, тоді їдемо у Чорнобаї, де кожній лікарні ми приносимо засоби захисту. Для лікарів, для медсестер, для адміністрації, для водіїв. Тому що, на жаль, кожен четвертий – це лікар, який захворів на цю страшну хворобу".

Як результат роботи благодійників – щасливі люди, які проведуть святкові дні за смачним Великоднім столом, та ще й будуть захищенні від небезпеки вийти на вулицю.

Як відомо, до свята Воскресіння Христового за власні кошти Оксани Марченко і Віктора Медведчука було закуплено і буде роздано по всій країні 10 тис. продуктових наборів загальною вагою понад 100 тонн.

Раніше повідомляли, що за власні кошти Віктора Медведчука та Оксани Марченко в усі районні лікарні Закарпатської області було закуплено все необхідне для боротьби з коронавірусом. Всі сімейні лікарі Закарпатської області отримали засоби індивідуального захисту.

Також відомо, що Благодійний фонд Оксани Марченко передав Інституту серця в Києві унікальну для країн СНД автоматичну систему діагностики в реальному часі, яка з надзвичайною точністю виявляє, зокрема, і коронавірус. Подружжя також придбало 5 апаратів для штучної вентиляції легенів.

За власні кошти сім'я Віктора Медведчука і Оксани Марченко відправила допомогу на Волинь, в Зимненський Святогірський монастир. Тут служать пів сотні сестер і послушниць. Через карантин служби проходять у закритому режимі. І нерідко місцеві жителі звертаються по допомогу.

Фонд Оксани Марченко фінансується з власних коштів Віктора Медведчука і Оксани Марченко.