На сьогодні жодна виборча дільниця не забезпечена приладами для температурного скринінгу та дезінфекторами, - Денісова

Людмила Денісова Фото з відкритих джерел

Представники омбудсмена будуть також перевіряти ситуацію безпосередньо в день голосування, 25 жовтня

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що станом на ранок п'ятниці жодна виборча дільниця не забезпечена приладами для проведення температурного скринінгу та дезінфекторами. Про це вона розповіла під час брифінгу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"На сьогодні жодна ділянка не забезпечена (температурним, - ред.) скринінгом і дезінфікуючими розчинами, щоб людина могла ними скористатися", - сказала Денісова.

Однак, за її словами, на виборчих дільницях запевняють, що у п'ятницю вони будуть забезпечені і приладами для проведення температурного скринінгу, і дезінфекторами.

Новини за темою: Школи Києва, де розташовані дільниці, після виборів продезінфікують, – Кличко

Водночас Денісова сподівається, що всі виборчі дільниці будуть забезпечені необхідними засобами, "щоб потім не сталося такого, що в рази збільшуватиметься кількість хворих на коронавірус після цих виборів".

Також омбудсмен зазначила, що в день виборів представники уповноваженого з прав людини будуть відслідковувати ситуацію на виборчих дільницях щодо дотримання епідеміологічних правил.

"Ми перевірятимемо 25 жовтня, як реалізуються карантинні заходи, щоб людина потрапляла на ділянку лише в масці, щоб, безумовно, був скринінг температурний", - додала Денісова.

Новини за темою: В Україні сьогодні завершується передвиборча агітація: МВС підбило підсумки кампанії

Нагадаємо, напередодні міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, що під час голосування в неділю, 25 жовтня, на дільницях повинні опитувати виборців щодо їхнього стану здоров'я, перед входом мають стояти дезінфектори, а у приміщеннях слід дотримуватися соціальної дистанції та не збиратися більше трьох осіб біля столу, де видають бюлетені.Loading...