На Рівненщині виявили спалах коронавірусу у психлікарні

Важких форм зараження серед пацієнтів немає

pixabay.com

В Острозькій психіатричній лікарні на Рівненщині підтвердили 12 позитивних випадків коронавірусу. Про це повідомляє "Суспільне" з посиланням на головного санітарного лікаря області Романа Сафонова.

Зазначається, що хворобу зафіксували в 10 пацієнтів лікарні та 2 медичних сестер.  За словами Романа Сафонова, важких форм зараження COVID-19 серед працівників та пацієнтів немає. Усіх хворих ізолювали, а в лікарні проводять епідеміологічне розслідування. Санітарний лікар припустив, що коронавірус в лікарню міг занести медперсонал, оскільки відвідувати пацієнтів наразі заборонено.

Наразі відомо, що в Острозькій психіатричній лікарні на лікуванні перебуває близько 250 пацієнтів. Ще близько 400 людей – це персонал закладу.

Новини за темою: У півсотні працівників Рівненської АЕС зафіксували COVID-19, одна людина померла

Нагадаємо, нещодавно у Львові коронавірусом захворіли 11 працівників медичної лабораторії. Шестеро хворих перебувають в інфекційній лікарні, стан пацієнтів – середньої важкості. Ще п’ятеро їхніх колег перебувають удома, в них хвороба протікає безсимптомно. За словами директора лабораторії, хворі не займалися проведенням досліджень чи забором біоматеріалу на коронавірус.

Loading...