На реконструкції аеропорту "Бориспіль" намагалися вкрасти 37 млн грн

Припускається, що компанія-підрядник підробляла документи, щоб привласнити гроші

Вилучені гроші компанії Офіс генерального прокурора України

Правоохоронці викрили схему розкрадання коштів на реконструкції аеропорту "Бориспіль" через зловживання службовим становищем та ухилення від сплати податків. Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

Зазначається, що одне зі столичних підприємств стало переможцем тендеру на будівництво багаторівневого паркінгу в аеропорту. Проте, компанія-підрядник сфальсифікувала бухгалтерські документи. В них ішлося, що фірма уклала договори субпідряду з підприємствами, але на справді ці роботи не виконувалися і документи були фіктивними. За словами правоохоронців, такі махінації дозволили обготівкувати майже 37 млн грн.

Під час обшуку в офісі компанії слідчі вилучили комп’ютери, документи, які підтверджують проведення неіснуючих фінансових операцій, печатки, а також готівку в сумі понад 1,5 млн грн та 60 тис. доларів США. Наразі відомо, що відкрито кримінальне провадження за статтями про привласнення і розтрату майна через зловживання службовим становищем та ухилення від сплати податків.

Новини за темою: Податківці та СБУ проводять обшуки на об'єктах "Укрзалізниці"

Нагадаємо, вчора, 23 липня, відбулися обшуки на підприємстві "Укравтодору" у Дніпрі. Відомо, що слідчі дії здійснюються в межах кримінального провадження щодо протиправного поглинання й доведення до банкрутства дніпропетровської компанії.

 

Loading...