На польсько-українському кордоні розпочалася санітарна перевірка через коронавірус

QHA media

Перевірку проходять громадяни, які в’їжджають до Польщі

У вівторок, 10 березня, на польсько-українському кордоні розпочалася санітарна перевірка через розповсюдження коронавірусу. Про це заявила речниця підкарпатського воєводи Малґожата Ваксмундзька-Шарек, повідомляє Polskie Radio.
 
Як зазначається, санітарну перевірку проходять всі, хто в’їжджає до Польщі.
 
За словами речниці, санітарна перевірка проводиться стосовно всіх людей і транспортних засобів на автомобільних прикордонних переходах. Окрім цього, таку перевірку проходять також  пасажири потягів.
 
 
Зокрема, працівники медичних служб вимірюють температуру у пасажирів. Водночас на прикордонних переходах працівники прикордонної служби збирають локалізаційні карти.
 
"У випадку, якщо якась особа заявляє про погане самопочуття або має підвищену температуру, подальші дії виконують санітарні служби відповідно до інструкцій головного санітарного інспектора", - додала речниця.
 
Нагадаємо, напередодні, 9 березня, у Польщі заявили про запровадження санітарного контролю на кордоні з усіма сусідніми державами, зокрема з Україною. Відповідний режим запланували ввести на всіх пунктах пропуску.