На покращення супутникового зв’язку у літаку президента витратять понад 32 млн гривень

Фото з відкритих джерел

Вартість договору на 15% нижча від очікуваної вартості закупівлі

Держспецзв’язку має намір витратити на модернізацію супутникового зв'язку у літаку, яким користується президент Володимир Зеленський та інші високопосадовці, 32,4 млн гривень. Про це свідчать дані системи "Прозорро", передають "Наші гроші".

Зазначається, що тендер було проведено 16 листопада. За його результатами перемогла компанія "Etihad Airways Engineering LLC" (ОАЕ).

Так, до грудня 2021 року компанія повинна модернізувати станцію супутникового зв’язку, яка встановлена на літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 та державним і реєстраційним знаками UR-ABA.

Зокрема, цей літак забезпечує перельоти вищих посадовців держави, зокрема президента Володимира Зеленського.

Встановити планують станцію Honeywell JetWave (США), яка забезпечуватиме доступ в інтернет із використанням швидкісних стандартів Inmarsat Аеrо Global Хрrеss service з максимально можливою швидкістю 50 Мбіт/с. Строк гарантійного обслуговування – 2 роки.

До слова, вартість договору на 15% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 38,01 млн грн.

Повідомляється, що тендер змогли провести лише з третьої спроби, оскільки до цього було менш як дві тендерних пропозиції.

Новини за темою: Експосадовець "Укрзалізниці" спричинив збитків на понад 770 млн гривень, - Офіс генпрокурора

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці заблокували протиправний механізм постачання на Львівську філію "Укрзалізниці" неякісних запчастин російського виробництва, які ввозилися через тимчасово непідконтрольні Україні території.

Loading...