На Луганщині у листопаді планують відкрити новий КПВВ

Облаштування нового КПВВ на Луганщині Пресцентр штабу ООС

За добу через нього зможуть проходити 10-15 тисяч людей

У листопаді у місті Щастя Луганської області відкриють додатковий контрольно-пропускний пункт. Про це повідомляє пресслужба штабу ООС у Facebook.

Відкриття КПВВ "Щастя" очікується на 10 листопада 2020 року. На новому пункті облаштують санітарні зони, медичні модулі, пункти надання адміністративних послуг, пункт обігріву та намети для відпочинку осіб, які перетинають КПВВ.

Рішення про створення КПВВ ухвалили 22 липня 2020 року під час зустрічі Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі.

Над будівництвом пішохідного сполучення проєкту працюють військово-цивільні організації адміністрацій Луганської області, робітники Попаснянського районного водоканалу та регіональна служба автомоільних доріг. Також будівництво підтримують міжнародні гуманітарні організації.

Новини за темою: Україна готує нове розведення військ на Донбасі та відкриття двох КПВВ, - Резніков

Нагадаємо, що КПВВ "Станиця Луганська" у період з 15 до 31 жовтня 2020 року призупиняє пропуск осіб через лінію розмежування. Відповідне рішення командувач ООС ухвалив у зв’язку зі швидким поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 на тимчасово окупованій території Луганщини.

Loading...