На Луганщині провели навчання з нейтралізації диверсійно-розвідувальних груп

Також у тренування взяли участь представники Нацгвардії, Нацполіції, Держприкордонслужби та ДСНС

Служба безпеки України провела у місті Лисичанськ Луганської області тактико-спеціальні навчання з попередження диверсій і терактів на об'єктах критичної інфраструктури регіону. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Згідно з повідомленням, сценарій навчань передбачав, що умовна "диверсійно-розвідувальна група" намагалася вчинити низку диверсійно-терористичних актів на промислових об'єктах у Лисичанську.

Як зазначається, тренування тривали протягом двох днів, у них взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Новини за темою: СБУ викрила угрупування, яке реалізовувало в різних регіонах країни зброю та вибухівку напередодні Дня захисника України

Загалом силовики відпрацювали алгоритм спільних дій щодо виявлення та нейтралізації умовних "зловмисників". На завершальному етапі тренувань співробітники Центру спеціальних операцій "А" СБУ спільно з іншими учасниками зборів провели операцію із залученням військової авіації щодо блокування і знешкодження "терористів".

Окрім цього, організатори навчань проаналізували кожну їхню фазу, відзначивши високий рівень готовності підрозділів силових структур до виконання завдань за призначенням. Також учасникам тренувань було надано додаткові рекомендації щодо вдосконалення алгоритму міжвідомчої взаємодії з попередження відповідних загроз.

Новини за темою: СБУ затримала учасника міжнародної терористичної організації "Ісламська держава"

Нагадаємо, у минулу п'ятницю, 16 жовтня, Служба безпеки України спільно з посольством Держави Ізраїль провели в Києві тактико-спеціальні навчання з нейтралізації умовних "терористів", які за легендою навчань захопили заручника. Loading...