На Луганщині прокуратура встановила близько 600 людей, які зазнали катувань від НЗФ

Загалом прокуратура розглядає понад 6 тис. кримінальних проваджень, вчинених представниками НЗФ

Фото з відкритих джерел

Прокуратура Луганської області встановила близько 600 людей, які постраждали від катувань представниками незаконних збройних формувань на Донбасі. Про це розповів прокурор Луганської області Олексій Ляшенко, повідомляє Радіо Свобода.

За його словами, ці дані внесені у реєстр потерпілих осіб від злочинів, вчинених в умовах збройної агресії РФ проти України, також прокуратура розглядає ще понад шість тисяч кримінальних правопорушень, вчинених НЗФ.

"Прокуратура Луганської області здійснює процесуальне керівництво більш ніж 6 тисячами кримінальних проваджень щодо правопорушень, вчинених незаконними збройними формуваннями, які перебувають під контролем окупаційної адміністрації Росії. З метою систематизації та акумуляції даних про потерпілих від злочинів фізичних і юридичних осіб, в прокуратурі запроваджений відповідний реєстр", – розповів Олексій Ляшенко.

Новини за темою: ОБСЄ заявила про 44 жертви обстрілів на Донбасі серед населення з початку року

Він також уточнив, що до реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про понад 4,2 тис. потерпілих внаслідок кримінальних правопорушень, пов'язаних зі збройною агресією РФ.

Як зазначається, 25 травня прокуратура Луганської області повідомила про запровадження реєстру фізичних та юридичних осіб, потерпілих від злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту на окупованій території або пов'язаних зі збройною агресією Росії проти України.

У прокуратурі заявили, що цей реєстр надасть змогу громадянам отримати відповідний процесуальний статус потерпілого, встановити розмір заподіяних збитків і звернутися до суду для їх подальшого відшкодування.

Новини за темою: ОРДЛО настільки не суб’єктні, що навіть РФ називає їх "Донецьк" і "Луганськ", - Резніков

Нагадаємо, нещодавно в Донецькій області затримали учасників злочинного угруповання, які викрали ветерана АТО, катували його та силою змушували вступити до кримінального угруповання.

Loading...