На Київщині через забруднення повітря бронежилетами відкрили кримінальну справу

Експерти взяли зразки ґрунту, повітря, води та стічної каналізації та призначили низку експертиз Нацполіція

Експерти взяли зразки ґрунту, повітря та води для проведення дослідження

У Київській області через забруднення атмосферного повітря виробництвом бронежилетів порушили кримінальну справу. Про це повідомляє пресслужба поліції. 

Як зазначається, із заявою до правоохоронців звернулася жителька Богуславського району та повідомила, що завод із вироблення бронежилетів здійснює забруднювальні викиди в атмосферне повітря. 

У результаті було відкрито кримінальне провадження за статтею 241 (забруднення атмосферного повітря) Кримінального кодексу України.

Слідчі провели обшуки на підприємстві 

Нацполіція

 

Після чого в рамках провадження було проведено санкціонований обшук на території підприємства з виробництва жилетів. У ході слідчих дій було вилучено статутні документи. Зокрема, до проведення слідчих дій залучили спеціалістів державної екологічної інспекції, відділу лабораторних досліджень та Держспоживслужби.

Правоохоронці призначили низку експертиз для перевірки рівня безпеки заводу Нацполіція

Крім цього, з метою експертного дослідження на підприємстві та поза його межами було відібрано зразки ґрунту, повітря, води та стічної каналізації. Також було здійснено замір шуму роботи підприємства.

Новини за темою: У Києві зафіксували підвищення рівня забрудненості атмосферного повітря

У результаті слідчі призначили низку судових експертиз. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, навесні цього року Київ двічі піднімався на першу сходинку у світовому рейтингу міст з найбруднішим повітрям. Останній раз індекс забруднення повітря у столиці становив 159 при нормі 50.

 

Loading...