На кордоні зі Словаччиною закривають КПП, порядок пропуску змінено

Фото з відкритих джерел

Натомість відновить роботу інший пункт

На кордоні України та Словаччини буде закрито пункт пропуску "Ужгород – Вишнє Німецьке". Він припинить працювати з п'ятниці, 15 січня. Про це повідомляє Держприкордонна служба України.

КПП буде закрито з 8:00 п'ятниці. Водночас відновить роботу пункт пропуску "Убля – Малий Березний". Залишається тимчасово закритим КПП "Велке Слеменце – Малі Селменці".

В Словаччину можуть в'їхати українці чи громадяни третіх країн, які володіють правом на проживання в Словаччині, мають національну візу, видану посольством. Також в'їхати можуть іноземці – родичі осіб, які мають право постійного або тимчасового проживання в Словаччині. Після в'їзду необхідно здати тест на коронавірус не пізніше п'ятого дня самоізоляції.

Не дотримуватися карантину можуть члени екіпажів, пілоти, водії, які здійснюють вантажоперевезення, бригади медслужби й так далі.

Новини за темою: У Словаччині виявили новий штам коронавірусу

Раніше повідомлялося, що на українсько-словацькому кордоні з 14 листопада розпочато оформлення та пропуск осіб в пішому порядку через пункт пропуску "Ужгород – Вишнє-Німецьке".

Loading...