На кордоні України зі Словаччиною утворилася черга з 200 вантажівок

Накопичення автівок фіксують поблизу Ужгорода

Український кордон Фото з відкритих джерел

На словацькому пункті пропуску "Вишнє Німецьке" вийшов з ладу сканер, через що з українського боку кордону в Ужгороді стоїть близько 200 фур. Про це повідомила пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби у Фейсбук.

Зазначається, що відповідно до діючої технології митного оформлення, усі транспортні засоби, які слідують на територію Словаччини з вантажем, підлягають обов’язковому скануванню на їхній стороні. "Наразі у пункті пропуску митними органами Словаччини використовується мобільна скануюча установка, яка має дуже малу пропускну здатність", – написали в українському відомстві.

Наразі строки завершення ремонту стаціонарної системи невідомі. В закарпатській митниці повідомили, що все більше вантажівок накопичується перед пунктом пропуску з української сторони, де відсутні сервісна зона та елементарні санітарно-побутові умови для водіїв, що викликає нарікання та скарги перевізників.

Водночас багатьом водіям доводиться обирати саме словацький напрямок для потрапляння в Європу, оскільки дозволи для проїзду великовагового транспорту територією Польщі відсутні.

Новини за темою: Словаччина змінює порядок в’їзду для українців

Раніше повідомлялося, що після запровадження Угорщиною додаткових заходів контролю на українсько-угорському кордоні виникли черги із сотень автомобілів. Тоді угорська сторона ввела додатковий контроль із метою недопущення поширення коронавірусної інфекції.

Loading...