На кордоні між Білоруссю та Україною застрягли 700 хасидів, з них близько сотні – неповнолітні

Зустріч прикордонників із хасидами ДПСУ

На кордоні посилили заходи безпеки

На кордоні між Білоруссю та Україною застрягли 700 хасидів, які намагаються потрапити в Україну, до Умані, на святкування Рош га-Шана, з них близько сотні – неповнолітні.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK повідомила кореспондентка Алла Жизневська, яка сьогодні перебуває у селі Нові Яриловичі Чернігівської області, неподалік українсько-білоруського кордону, де у буферній зоні зараз перебувають паломники.

"Вони перебувають на самісінькій проїжджій частині, через що обмежений рух через цей пропускний пункт... Телефоном нам повідомили, що хасидів там приблизно 700, серед них до 100 осіб - це діти, які не досягли 18 років. Нам також підтвердили у Держприкордонслужбі, що хасиди не голодні, їх напоїли і нагодували. Тут допомогли і прикордонники, і громади, їх колеги", – зазначила Алла Жизневська.

Новини за темою: Держприкордонслужба пригрозила відповідальністю хасидам, які намагаються потрапити в Україну з території Білорусі

Кореспондентка додала, що біля пункту пропуску посилені заходи безпеки, чергують близько двохсот правоохоронців і нацгвардійців.

Нагадаємо, нещодавно в Умані Черкаської області у шести хасидів-паломників виявили зараження коронавірусом.

Згодом стало відомо, що для паломників, які хворі на коронавірус COVID-19 у легкій формі, розгорнуть інфекційний госпіталь, а для контактних осіб – ізолятор. 

Loading...