На кордоні із Угорщиною запрацювали чотири пункти пропуску, - ДПСУ

Державна прикордонна служба

Також прикордонники пояснили умови короткотривалого та транзитного проїзду

З понеділка, 29 червня, повністю відновили роботу чотири пункти пропуску на українсько-угорському кордоні. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ

"Сьогодні, 29 червня, з 1:00 на кордоні з Угорщиною повністю відновили роботу пункти пропуску: "Вилок – Тисабеч", "Лужанка – Берегшурань", "Косино – Барабаш" та "Дзвінкове – Лонья", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, прикордонники розповіли, що станом на 08:00 ці пункти пропуску вже перетнуло 625 осіб, зокрема 185 – на в'їзд в Україну та 440 – на виїзд з України.

Новини за темою: Українці можуть виїжджати за кордон на власних авто: Перелік документів

Також у ДПСУ нагадали українцям, які планують поїздку в Угорщину на короткий термін, що на карантин не відправляють громадян України, які в'їжджають у 30-кілометрову зону. Від таких осіб не потребують додаткових підтверджуючих документів для в'їзду, але вони мають залишити територію Угорщини протягом 24 годин.

Щодо транзиту через Угорщину, то такий проїзд дозволяється цілодобово за наявності в особи документа про постійне місце поживання, дозволу на перебування, посвідки на проживання, візи на тривале працевлаштування або іншого документа, що підтверджує право на тривале перебування у країні призначення, виданого офіційним органом цієї країни. Окрім цього, особа має надати згоду на перевірку на наявність COVID-19 та не мати ознак підозри на інфекцію.

Новини за темою: ЄС не відкриє кордони для українців з 1 липня, – ЗМІ

Нагадаємо,  напередодні стало відомо, що низка країн Європи можуть повторно закрити кордони у разі стрімкого поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...