На Херсонщині загорілися Дніпровські плавні

Пожежа сталася через загоряння очерету

На Херсонщині сталася пожежа через загоряння очерету в плавнях річки Дніпро. Про це повідомила пресслужба ДСНС України в Херсонській області.

Зазначається, що вогонь спалахнув на острові Великий Потьомкінський. Пожежі у важкодоступних для гасіння місцях спалахують вже кілька днів поспіль у різних районах. Учора ввечері, 22 вересня, виникла загроза поширення вогню на дачні будинки, але там загоряння вдалося локалізувати.

Як повідомляють у ДСНС, ситуація ускладнювалася сильним вітром та тим, що дістатися до місця горіння очерету можливо тільки по воді, а дачні ділянки заросли очеретом. В результаті пожежі вогнем пошкоджено та знищено 5 допоміжних споруд на території дачних угідь.

Відомо, що до гасіння вогню залучили 17 рятувальників та 4 представників інших відомств. Також патрулювання на катерах здіснювали представники національного Нижньодніпровського парку. Станом на ранок 23 вересня відкритого горіння не спостерігається, а рятувальники патрулюють уздовж берега.

Новини за темою: На військовому полігоні Київщини спалахнула пожежа

Раніше повідомлялося, що в Києві рятувальники кілька днів гасили пожежу на сміттєзвалищі. У деяких районах міста спостерігалося значне задимлення, оскільки пожежа частково перекинулася на торфовища.Loading...