На Івано-Франківщині протестувальники перекрили дорогу через відсутність покриття

В акції протесту беруть участь близько 130 людей

Поблизу села Глибівка Івано-Франківської області місцеві мешканці перекрили дорогу "Богородчани-Гута". Про це повідомила пресслужба Нацполіції Івано-Франківщини.

Зазначається, що люди безперервно рухаються пішохідним переходом, але пропускають службові машини. Акція протесту розпочалася сьогодні, 6 серпня, об 11:00, але протестувальники називають її безстроковою.

За інформацією місцевого видання "Galka.if.ua", люди вимагають відремонтувати дорогу з сіл Росільна до Надвірної та з Креховичів до Дзвиняча, адже влада, на їхню думку, не виконує обіцянок. Кількість учасників мітингу оцінюється в приблизно 130 людей.

Новини за темою: В Івано-Франківській облраді зафіксували спалах коронавірусу

Протестувальники говорять, що вже влаштовували мітинг під Івано-Франківською ОДА. Тоді облавтодор пообіцяв, що до 15 липня на дорозі буде техніка й почнеться ремонт, але цього не відбулося.

Наразі відомо, що на місці події працюють 10 працівників поліції, які мають забезпечити громадський порядок. Крім того, на трасі "Мукачево – Івано-Франківськ – Львів" виставили знак про об’їзд.

Новини за темою: В Івано-Франківській облраді зафіксували спалах коронавірусу

Нагадаємо, нещодавно в Івано-Франківській області люди перекрили трасу "Львів – Мукачево", адже були незгодні з розподілом допомоги потерпілим від повені. Тоді протестувальники заявляли, що міська рада розглянула лише 129 із 500 заяв на виплату допомоги.

Loading...