На Донбасі НЗФ використовують перемир'я для відпрацювання ударів по Україні, – ГУР

Дмитро Гуцуляк Фото з відкритих джерел

Підрозділи Об'єднаних сил готові до адекватного реагування на атаки

На Донбасі незаконні збройні формування використовують режим припинення вогню для відпрацювання ударів по об'єктам на підконтрольній території Донецької та Луганської областей. Про це під час брифінгу заявив спікер Міністерства оборони полковник Дмитро Гуцуляк з посиланням на дані Головного управління розвідки Міністерства оборони України. 

За його словами, в умовах запровадженого режиму припинення вогню НЗФ проводять інтенсивні заходи оперативної та бойової підготовки з метою підвищення боєздатності своїх з'єднань і частин 1-го та 2-го армійських корпусів.

Так, цього тижня противник провів командні штабні тренування з управління військами, тактичні навчання з артилерійськими підрозділами, двосторонні ротні тактичні навчання, а також збори зі снайперами та розвідниками. 

"За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони, для тренування чергових артилерійських розрахунків цілями визначалися об'єкти, які знаходяться на підконтрольній Україні території в Донецькій і Луганській областях", – зазначив Гуцуляк і наголосив, що підрозділи ООС готові до адекватного реагування на підступні дії НЗФ.

Новини за темою: На Донбасі одинадцяту добу поспіль немає загиблих і поранених, – штаб ООС

Нагадаємо, нещодавно керівник Служби зовнішньої розвідки України Валерій Кондратюк попередив, що вторгнення російських військ в Україну відбудеться, однак наразі це "лише питання часу і можливостей".

 

Loading...