На Дніпропетровщині на обсервацію відправили трупу оперного театру, що повернулася з гастролей з Європи

Також у трьох людей зафіксували незначне підвищення температури

Фото з відкритих джерел

Трупу Дніпропетровського академічного театру опери та балету відправили на обсервацію після того, як вона перервала європейські гастролі через ситуацію з коронавірусом та закриттям кордону. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОДА. 

Згідно з повідомленням, у трьох учасників колективу виявлено незначне підвищення температури, тому їх направили під нагляд медичних працівників Дніпровської міської клінічної лікарні № 21.

Окрім цього ще 40 учасників колективу перебувають на обсервації на території області, за ними протягом двох тижнів спостерігатимуть медичні працівники. Наразі всі вони почуваються добре та не мають симптомів хвороби.

Як зазначається, до швейцарської Женеви колектив театру виїхав 11 березня. На гастролі відправилися двома автобусами - 39 артистів та працівники сцени і 4 водії. Проїхавши через Польщу та Німеччину, 14 березня трупа зупинилася на ночівлю у Франції, однак через ситуацію з коронавірусом та закриттям кордону гастролі перервали. 

Нагадаємо, напередодні в Кременчуці правоохоронці склали адміністративний протокол на 41-річного чоловіка за свідомо неправдивий виклик медиків через коронавірус

Loading...