На COVID-19 перехворіло менше 10% населення світу, – ВООЗ

Більшу вірогідність зараження мають медпрацівники

Марія Ван Керхове AFP

На коронавірусну хворобу перехворіло менше 10% населення світу. Про це повідомила представниця Всесвітньої організації охорони здоров’я Марія Ван Керхове на брифінгу.

Зазначається, що більш високу ймовірність зараження COVID-19 мають працівники галузі охорони здоров'я. За словами епідеміолога, взяти пандемію під контроль допоможуть оперативні та точні тестування на коронавірус.

Крім того, Ван Керхове заявила про важливість застосування комплексного підходу до стримування вірусу з боку всіх країн. Зокрема, це стосується масового тестування, відслідковування контактів хворих, їхньої ізоляції, носіння масок та інших карантинних заходів.

Нагадаємо, нещодавно представники Всесвітньої організації охорони здоров'я та органів із питань громадського здоров'я кількох країн Європи заявили, що головним поширювачем коронавірусу стала молодь.

Новини за темою: Вакцина від коронавірусу може з’явитися в середині 2021 року, - ВООЗ

Пізніше Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Гебреісус поперредив, що пандемія коронавірусу може набути "дуже затяжного характеру", а наслідки відчуватимуться протягом кількох десятиліть.

Loading...