На Чернігівщині проходять випробування модернізованого ударного вертольота Мі-2МСБ

Випробовування вертольота Мі-2МСБ Міністерство оборони України

Техніку оснащено стрілецьким та ракетним озброєнням

Поблизу с. Гончарівське Чернігівської області проводять спеціальні випробування вертольота Мі-2МСБ, оснащеного дослідною системою стрілецького озброєння та серійною системою некерованого ракетного озброєння. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Згідно з повідомленням, вертоліт оснащено додатковим обладнанням, яке виготовлено ПАТ "Мотор Січ". Мі-2МСБ є українською модернізованою версією багатоцільового вертольота  Мі-2.

Як зазначається, Мі-2МСБ, в порівнянні з базовим вертольотом, отримав розширені льотно-технічні характеристики та став економнішим, що значно розширило його бойові можливості та фактично перетворило на легку ударну модифікацію.

Новини за темою: Відео дня: У США випробували "атомну бомбу" з винищувача

Зокрема, це стало можливим внаслідок ремоторизації базового вертольота та оснащення Мі-2МСБ повноцінною системою авіаційного озброєння, що дозволяє Мі-2МСБ виконувати низку завдань на полі бою. 

Під час випробувань планують провести необхідну для випробування вертольота кількість польотів, після чого за результатами випробувань фахівці визначать основні льотно-технічні характеристики вертольота та оцінять точність стрільби по наземних цілях.

Новини за темою: В Україні успішно випробували відремонтований комплекс РТР "Кольчуга"

Нагадаємо, нещодавно на Одещині відбулися випробування комплексу крилатих ракет наземного базування "Нептун", які здатні вражати різні кораблі.

 

Loading...