На Буковині зросла кількість дітей, госпіталізованих із підозрою на COVID-19

Наразі в обласній лікарні з підтвердженим коронавірусом перебувають 11 дітей

Фото з відкритих джерел

У Чернівецькій області зростає кількість дітей, яких госпіталізують із підозрою на коронавірус. Про це заявила заступниця головного лікаря Чернівецької обласної дитячої лікарні Оксана Знак у коментарі Укрінформу.

Зазначається, що практично щодня в лікарню госпіталізують по кілька нових дітей із підозрою на COVID-19. "Наприклад, вчора двоє дітей поступило, а в суботу та п'ятницю по шестеро нових дітей госпіталізували. Наразі в обласній дитячій лікарні перебуває 20 малих пацієнтів", – повідомила лікарка.

Наразі відомо, що 11 дітей у лікарні мають підтверджений коронавірус, а ще 9 – чекають результатів аналізу. "Є діти з пневмоніями, є з лихоманкою, але, на щастя, немає дітей у важкому стані. Усіх пацієнтів ми лікуємо симптоматично. Якщо є пневмонія, додаємо антибіотики", – заявила заступниця головного лікаря.

Новини за темою: В Україні за минулу добу виявили 1061 новий випадок коронавірусу

Нагадаємо, з 3 липня в Чернівецькій області дозволили роботу дитячих садочків. Проте, в закладах повинні вимірювати температуру працівникам та дітям; не використовувати тканинні рушники, м’які іграшки та килими; дезінфікувати поверхні та мати графік прогулянок, які забезпечать дистанціювання дітей.

Loading...