На Буковині посадовців ДМС викрили на завищенні вартості послуг для громадян

Посадовці також залучили до діяльності представника місцевої фірми

У Чернівецькій області Служба безпеки України блокувала масштабну схему систематичного одержання неправомірної вигоди посадовцями Управління Державної міграційної служби регіону. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Згідно з повідомленням,  один із керівників обласного управління ДМС спільно з начальником районного відділу установи налагодили механізм вимагання грошей з мешканців регіону. Чиновники штучно завищували вартість послуг за оформлення паспортів громадян України у вигляді ID-картки та біометричних паспортів для виїзду за кордон.

Також до протиправної діяльності посадовці залучили представника місцевої фірми як посередника для отримання неправомірної вигоди від громадян.

Як зазначається, трьох осіб, можливо причетних до схеми, викрили  у службовому кабінеті одного з посадовців обласного управління ДМС після отримання чергової "передачі" у розмірі майже 40 тис. гривень. За оперативною інформацією, вказану суму неправомірної вигоди посадовці районного підрозділу ДМС "зібрали" протягом тижня.

Відомо, що під час проведення обшуків за місцем роботи виявлено гроші, отримані незаконним шляхом, чорнові записи та інші матеріали, які підтверджують протиправну діяльність. Також в автомобілі одного із фігурантів виявлено 5 тис. доларів США та півтори тисячі євро, ймовірно одержаних незаконним шляхом.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу, наразі тривають слідчі дії.

Нагадаємо, Служба безпеки України запобігла діяльності чоловіка, який розповсюджував через соціальні мережі матеріали в інтересах спецслужб РФ.

Loading...