На батьків дітей-інтерв'юерів складуть адмінпротоколи, – координатор "опитувальника Зеленського"

За словами координатора, батьки залишали своїх дітей проводити опитування замість них

Діти-інтерв'юєри Фото з відкритих джерел

На батьків дітей, які проводили опитування від президента Володимира Зеленського, будуть складені адмінпротоколи. Про це заявив координатор проєкту "5 питань від президента" Артем Гагарін у Фейсбук.

За словами координатора, дітей, яких помічали за проведенням опитування, залишали їхні ж батьки. "Були зафіксовані поодинокі ситуації, коли батьки, які повинні були працювати інтерв'юерами, залишили на ділянках дітей замість себе для участі в опитуванні. Знаю один такий підтверджений випадок, і дещо непідтверджених, інформація зараз перевіряється", – йдеться в повідомленні.

Водночас Гагарін додав, що на батьків дітей буде складено адмінпротокол, адже такий вчинок з боку дорослих – безвідповідальний.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", пізніше на брифінгу Гагарін заявив, що підбором інтерв’юерів займалася соціологічна компанія, котра саме так пояснила участь дітей у проведенні опитування. "Пояснення було таке, що так, були деякі випадки, коли батьки залишали на своїх дітей, а діти проводили це опитування. Але ми не залишаємо це непоміченим, і, якщо соціологічна компанія наймала неповнолітніх, тоді будуть розмови з цією компанією. Але це буду робити не я", – висловився Гагарін.

Новини за темою: Підкуп виборців, "каруселі" та мінування виборчих дільниць: Головні порушення виборчого процесу 25 жовтня

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, в різних регіонах України було помічено випадки проведення опитування від президента неповнолітніми. Зокрема, вдень такі інциденти зафіксували на фото в Рівненській, Івано-Франківській, Одеській областях та Києві.

Loading...