На акцію протесту "Опозиційної платформи - За життя", молодіжного крила ОПЗЖ і "Патріотів - За життя" проти зовнішнього управління під посольство США прийшли понад 3 тис. осіб

Фото з відкритих джерел

Представники "Опозиційної платформи - За життя", молодіжного крила ОПЗЖ і "Патріотів - За життя" організували акцію протесту проти зовнішнього управління під стінами посольства США в Києві. Трансляцію події в прямому ефірі вели кілька телеканалів, у тому числі ZIK.

Протест опозиціонерів під американським відомством прийшли підтримати понад 3 тисячі осіб. На мітингу також були присутні і народні депутати від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива, Анатолій Бурміч, Антоніна Славицька, Федір Христенко, Олександр Колтунович, Віктор Чорний.

Серед гасел звучали "Соросяку на гілляку", "Ні зовнішньому управлінню", "Тут господар українець, пам'ятай чужинець", "Америка вбиває", "Сорос, геть з України" та інші. Під час мітингу пройшов невеликий перформанс. Чоловік у масці мільярдера Джорджа Сороса накидав нашийник на дівчину в національному українському вбранні і водив її по колу. Тим самим він провів аналогію того, що відбувається між США і Україною. 

Також активісти планували спалити опудало Джорджа Сороса під кінець акції, проте поліція силою відібрала ляльку у керівника молодіжного крила ОПЗЖ - Артема Марчевського.

Фото з відкритих джерел

Для безпеки посольства, МВС вдалося зігнати близько 1,5 тисяч співробітників. У тому числі, Нацгвардії та спецпідрозділів.

Активісти кажуть, акції триватимуть і далі. І з кожним разом до них буде приєднуватися все більше і більше людей, тому що все більше українців розуміють: Україна знаходиться під зовнішнім управлінням США.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Протестувальники прийшли з прапорами і транспорантами. Близько 500 осіб з плакатами поліція не пропустила на акцію, не пояснюючи причини. Тоді люди розгорнули транспоранти прямо перед кордоном правоохоронців.