На адмінмежі з анексованим Кримом відновили роботу КПВВ, - ДПСУ

За першу добу роботи на анексовану територію пропустили 54 особи

КПВВ "Каланчак" Держприкордонслужба

На адміністративній межі із анексованим Кримським півостровом відновили роботу усіх контрольних пунктів в'їзду-виїзду. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби

"З 14 червня на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня № 480 повністю відновлено пропуск у всіх контрольних пунктах в'їзду/виїзду на межі з ТОТУ АР Крим", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, упродовж минулої доби жодних черг чи затримок не виникало. У перший день відновлення роботи КПВВ на окуповану територію України пропущено 54 особи, 12 особам інша сторона відмовила в пропуску, мотивуючи відсутністю достатніх підстав.

Новини за темою: Росія оплатила поїздку депутата бундестагу в Крим на переобрання

Окрім цього, з території анексованого Кримського півострова пропущено 108 осіб. Усі вони будуть проходити самоізоляцію.

Також у ДПСУ нагадали, що постанова Кабміну № 480 вносить зміни в документи, що регламентують порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Передбачається, що під час карантину прикордонники відмовляють у виїзді з тимчасово окупованої території України особам, які не надали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу "Дій вдома".

Новини за темою: Політв’язню, який виступав проти анексії Криму, присудили премію Нємцова

Нагадаємо, нещодавно біля контрольного пункту в'їзду-виїзду "Мар'їнка" у чоловіка, який декілька днів намагався перетнути лінію розмежування та потрапити додому в Донецьк, стався серцевий напад.

Loading...