На адмінкордоні України з Кримом утворилася черга із сотень громадян

Черга в Криму на кордоні з Україною Facebook-сторінка Рефата Чубарова

Жителі материкової України не можуть покинути півострів через заборону Кабміну

В анексованому Криму на адміністративному кордоні з Україною утворилася черга із сотень громадян, які намагаються повернутися додому. Про це 9 серпня вночі повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров

"Очевидці повідомляють про те, що зі сторони окупованого Криму (перехід Армянськ - Каланчак) зібралася черга близько 300 осіб на виїзд з Криму, яка постійно поповнюється", – написав Чубаров у Facebook.

За його словами, причиною черги стало тимчасове закриття Кабінетом міністрів України пропускних пунктів на межі з тимчасово окупованим Кримом. Зазначається, що наразі громадяни України не можуть виїхати з півострова, щоб повернутися додому. 

Новини за темою: Росія відмовляє кримчанам у повторному виїзді з країни

"Люди, які в'їхали в Крим з материкової частини України, як і жителі Криму, які збиралися по справах відвідати материк, бояться опинитися закупореними в Криму. Російські окупанти з оформленням документів не поспішають. Якими словами люди в черзі висловлюються про Кабмін і всю українську владу, можете і не питати", – додав Рефат Чубаров. 

Очевидці повідомляють про те, що зі сторони окупованого Криму (перехід Армянськ - Каланчак) зібралася черга близько 300...

Опубліковано Рефатом Чубаровим Субота, 8 серпня 2020 р.

Нагадаємо, напередодні, 8 серпня, Кабінет міністрів України ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду та виїзду (КПВВ) на адміністративному кордоні з анексованим Кримом.

Зауважимо, обмеження повинні були вступити у дію з 8 ранку неділі. 

Loading...