На 21-й день страйку шахтарів адміністрація відмовилася виконати їхні вимоги. Протест триває

Комбінат відмовлявся підняти зарплату працівникам

Facebook-сторінка Михайла Волинця

Адміністрація "Криворізького залізорудного комбінату" відмовилася виконувати вимоги шахтарів, які страйкують вже 21-у добу. В результаті працівники шахти на батьківщині Володимира Зеленського відновили протест.

Про це 22 вересня написав у Facebook голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

"Сьогоднішні переговори між адміністрацією КЗРК і протестувальниками шахт "Жовтнева", "Родіна", "Тернівська", "Гвардійська" завершилися через 5 хвилин після початку. Шахтарі озвучили свої компромісні вимоги - підвищення заробітної плати на 30%. Не отримавши позитивної відповіді від представників керівництва комбінату, гірники повернулися в шахту", - повідомив Волинець.

Він також попередив, що якщо адміністрація підприємства планує взяти шахтарів на змор і довести їх до фізичного виснаження, щоб змусити вийти на поверхню і почати роботу в шахті, то інші гірники, які зараз знаходяться на поверхні, вже готові прийти їм на заміну.

"Розгортається справжня підземна війна. Ні адміністрація, ні влада, ні власники не бажають зняти шори і подивитися, що там за межею", - констатував представник профспілки.

Новини за темою: Шахтарі Кривого Рогу страйкують вже 20-й день. Під землею залишаються 149 осіб

Нагадаємо, у Кривому Розі тривають страйки шахтарів. Зокрема, мітингують робітники шахт "Жовтнева", "Родіна", "Тернівська", "Гвардійська", які входять до складу Криворізького залізорудного комбінату. Люди вимагають виплатити заборгованість із зарплати.

Згодом Михайло Волинець заявив про посилення тиску на шахтарів, які страйкують під землею на чотирьох шахтах Криворізького залізорудного комбінату.

Loading...