МЗС закликало українців утриматися від поїздок до Італії та Ірану через коронавірус

Фото з відкритих джерел

Влада Італії запровадила карантин у 10 муніципалітетах

Міністерство закордонних справ України закликало громадян тимчасово утриматися від поїздок до Італії та Ірану через з поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території цих країн. Про це повідомляє пресслужба МЗС.
 
Зокрема, в Італії місцеві органи влади запровадили карантинні заходи у десятьох муніципалітетах регіону Ломбардія провінції Лоді – Касалпустерленго, Кодоньо, Кастільоне-д‘Адда, Фомбіо, Малео, Сомалія, Бертоніко, Терранова-де-Пасеріні, Кастельгерсундо і Сан-Фіорано, а також – муніципалітеті Во‘Еуганєо в провінції Падуя, регіоні Венето.
 
 
Водночас в Ірані влада країни закликала громадян за можливості відкласти поїздки до міст Тегеран, Кум, Арак та Гілан. Зокрема, у цих містах вже було закрито навчальні заклади та різні спортивні та культурні установи.
 
 
У зв’язку з загостренням епідеміологічної ситуації в країні у МЗС закликали українців уникати відвідання уражених вірусом провінцій, а також повідомити про своє місце перебування та контактні дані до найближчої консульської установи України або зареєструватися на вебресурсі friend.mfa.gov.ua.
 
Нагадаємо, наприкінці минулого тижня Туреччина та Пакистан прийняли рішення тимчасово закрити кордон з Іраном через спалах коронавірусу в цій країні.
 
Окрім цього, на території Італії через збільшення кількості випадків зараження коронавірусом ввели обмеження на пересування громадян.
Loading...