Михальчишин: Якщо у нас вдосталь вугілля, то якого біса його тягнуть з-за кордону?

Резонер Юрій Михальчишин Фото - скріншот

Та ще й за допомогою злочинних схем, каже резонер

Якщо в Україні є достатньо вугілля, то чому його тягнуть з Африки чи РФ за допомогою злочинних схем?

Таке риторичне запитання в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK озвучив резонер Юрій Михальчишин.

Резонер зауважив, що його увагу привернула тема реформування вугільної галузі, "яка є фокусом всіх інших управлінських, на жаль, проблем у нашій державі". Він пояснив, що це питання стосується не лише якогось окремого регіону. Юрій Михальчишин нагадав, що шахти є не лише на Донбасі, а й на Західній Україні.

"І, власне кажучи, реальна картина щось зовсім не відповідає тій райдужній ілюзії, яку зараз намалювали, що у нас вдосталь, вибачте, власного вугілля. А якого ж тоді біса його тягнуть з Південної Африки або з Росії під виглядом "Роттердам+", злодійської схеми. А ви знаєте, що у нас вдвічі скоротився видобуток вугілля порівняно з часом до війни та окупації? У нас було в рік плюс-мінус 80 мільйонів тонн, а зараз близько 40 мільйонів тонн. Це ж не жарти", – заявив Юрій Михальчишин.

Новини за темою: Вугільна реформа в України: Що буде з шахтарськими містечками

Як повідомляли, президент Володимир Зеленський доручив урядові найближчим часом вирішити проблему із заборгованістю з виплати заробітньої плати шахтарям, інакше топ-чиновники ризикують залишитися без власного заробітку.

Додамо, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що збиткові державні шахти, які не в змозі підтримувати, закриють, а шахтарів із цих підприємств повинні працевлаштувати на іншу роботу.

Loading...