Ми ставимо за ціль до початку вересня вдвічі збільшити потужності для тестування на COVID-19, - Степанов

Глава МОЗ Максим Степанов УНН

За словами міністра, за період жорсткого карантину вдалося підготувати медичну систему країни

Міністерство охорони здоров'я до початку вересня ставить за ціль вдвічі збільшити потужності для проведення лабораторного тестування на коронавірус COVID-19. Про це заявив очільник МОЗ Максим Степанов, повідомляє "РБК-Україна". 

За словами міністра, від початку карантину і до зараз вдалося значно збільшити кількість лабораторій - з трьох до 86, що дозволило проводити більше тестувань. 

Новини за темою: У ВООЗ назвали дві причини спалаху COVID-19 в Україні

"За період жорсткого карантину була підготовлена система. Нам вдалося розірвати ланцюжок і пригальмувати розповсюдження. Коли я прийшов на посаду, ми робили близько 200-250 тестів в день. Сьогодні ми робимо майже 14 тисяч. Були три лабораторії, зараз – 86. І ми не зупиняємося. Собі і співробітникам я ставлю KPI, щоб на початок вересня ми мали в два рази більші потужності, ніж ті, які є зараз", - зазначив Степанов. 

Новини за темою: За добу в Україні виявили 809 нових випадків COVID-19, загальна кількість хворих перевищила 57 тисяч, - МОЗ

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов назвав основну умову, яка дозволить Україні вийти із "червоної зони" перетину кордону, а громадянам - потрапити до ЄС.

 

Loading...