Ми повернемо всіх наших людей і території, що зараз окуповані, - Зеленський

Володимир Зеленський Офіс президента

Ми повернемо мирну, єдину, неподільну, потужну і непереможну Україну, наголосив президент

Президент України Володимир Зеленський в Одесі на урочистостях з нагоди Дня Військово-морських сил України заявив, що Україна поверне всіх своїх людей і всі тимчасово окуповані території, як повернула свого часу українських моряків та їхні кораблі. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні поруч із нашою гордістю, фрегатом "Гетьман Сагайдачний", стоїть буксир "Яни Капу", повернуто катери "Нікополь" і "Бердянськ". А в містах Краматорськ і Слов'янськ гордо майорить жовто-синій прапор. І все це дає мені потужний заряд сили і віри в те, що все у нас обов'язково вийде! Ми повернемо всіх наших людей. Повернемо всі наші території. Повернемо віру в правду і справедливість. Ми повернемо мирну, єдину, неподільну, потужну і непереможну Україну", - зазначив голова держави.

Володимир Зеленський нагадав, що рік тому, у День Військово-Морських сил України, він також був в Одесі, а поруч були сім'ї українських моряків, які в той час ще перебували в російському полоні. Тоді він дякував матерям, дружинам і дітям за витримку і мужність, та обіцяв зробити все, щоб їхні близькі повернулися додому.

Новини за темою: Від України ніхто нічого не може вимагати, – Зеленський про "особливий статус Донбасу"

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що моряки з Криму, які у 2014 році не зрадили Україні, отримають квартири, оскільки їх соціальне забезпечення є одним з головних завдань.Loading...