Ми отримали першу партію експрес-тестів для виявлення коронавірусу, - Зеленський

Володимир Зеленський Офіс Президента

За кілька днів з Китаю прибудуть 10 млн лабораторних тестів, 400 тис. експрес-тестів, 1 млн масок та інше

Президент України Володимир Зеленський заявив, що надійшла перша партія експрес-тестів для виявлення коронавірусу COVID-19 і зазначив, що найближчим часом прийде допомога з Китаю. Про це він сказав під час звернення до українців, яке транслював телеканал ZIK.

"Ми отримали першу партію експрес-тестів, виготовлену Інститутом молекулярної біології НАНУ. Я дуже дякую нашим вченим, нашим фахівцям за те, що у короткі терміни вони змогли це зробити", - зазначив президент.

Крім того, Володимир Зеленський повідомив, що протягом двох днів очікується поставка з Китаю.

"Я ще хочу сказати, що у найближчі 48 годин очікуємо прибуття в Україну з Китаю 10 млн високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України. 10 апаратів штучної вентиляції легень; мільйон масок, які надійдуть в українські аптеки; 100 тис. масок підвищеного захисту для лікарів і працівників поліції; 400 тис. експрес-тестів та 10 тис. літрів дезінфікуючої рідини.

Ми зробимо все, щоб забезпечити засобами індивідуального захисту, експрес-тестами, дезінфікаторами кожного громадянина України", - наголосив голова держави.

Нагадаємо, раніше заступник міністра охорони здоров'я України, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що у найближчий час в аптеках у продажу з'являться медичні маски і напруга буде знята.

Крім того,  мер столиці Віталій Кличко заявив, що на наступному тижні Київ розраховує отримати першу партію медичних масок - більше 100 тисяч.

 

Loading...