"Ми не спробували зупинити їх": Очевидець розповів про те, як з американської пустелі зник загадковий моноліт

Невідомі люди приблизно за 10-15 хвилин повалили моноліт, розібрали та поїхали разом з ним

Останні фото загадкового моноліту в пустелі штату Юта Instagram/Ross Bernards

Фотограф Росс Бернардс розповів, що з друзями відправився до загадкового моноліту в американському штаті Юта, коли й стали останніми туристами, які побачили його в оригінальній локації. Зокрема, він поділився у своєму Instagram, як саме зник предмет.

"Ми проїхали шість годин на машині, після чого ще якийсь час йшли пішки. Коли прийшли на місце призначення, там була ще одна група, яка якраз збиралася йти. Після цього я і друзі залишилися біля моноліту на самоті приблизно на годину і сорок хвилин", - пригадав чоловік.

Коли вся група сфотографувалася біля пам’ятки, вони почули голоси. Хлопці вирішили зібрати речі і залишити новоприбулих наодинці, щоб ті також могли насолодитися самотністю.

"Але з перших хвилин стало ясно, що хлопці прийшли туди не просто так. Вони оточили моноліт, після чого сказали: "Вам краще поквапитися зі своїми фотками". Потім один з них декілька разів штовхнув конструкцію і повідомив своїм друзям, що ніякі додаткові інструменти їм не знадобляться.

Вчотирьох вони навалилися на моноліт спочатку з одного боку, а потім з іншого — конструкція не витримала і вискочила з землі: "Ось чому не потрібно залишати сміття в пустелі", — заявив "головний", - написав фотограф.

Невідомі швидко розібрали моноліт, склали в тачку і пішли. "Не залишайте ніяких слідів", — кинув їм наостанок один з хлопців.

"На все у них пішло від 10 до 15 хвилин. Ми не знали, хто це, і ми не збиралися робити хоч щось, щоб зупинити їх. Вони прийшли зробити це з настроєм типу "Це наша місія", — наводить NY Times слова одного з друзів Росса — Джеймса Ньюлендса.

Саме він і зробив фотографії хлопців.

Невідомі за 15 хвилин розібрали моноліт та поїхали Michael James Newlands / NY Times

У той же час, все ще залишається загадкою походження таємничого металевого моноліту.

Новини за темою: У Румунії виявили такий самий загадковий моноліт, як в американській пустелі

Нагадаємо, минулого тижня співробітники Управління громадської безпеки американського штату Юта виявили у пустелі загадкову металеву конструкцію у формі моноліту висотою 3,6 метра.

А вже за кілька днів, влада американського штату Юта заявила про зникнення металевого моноліту. Від нього залишилася тільки виїмка на землі й трикутна деталь конструкції.

Loading...