"Ми на межі транспортного колапсу": Завтра міжнародні перевізники вийдуть під КМУ на страйк

Євген Червоненко. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Червоненко заявив, що сьогодні зриваються всі контракти з перевезень

Міжнародні перевізники завтра, 12 лютого, розпочнуть перший етап страйку під приміщенням Кабінету міністрів України.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат IV скликання, у минулому – міністр транспорту України Євген Червоненко.

"Вимоги дуже прості – нам всім болить, що нинішнє керівництво – я можу назвати і депутатів, особливо, міністрів – просто підставляють президента, я не знаю, по своїй дурості, непрофесійності чи через зовнішнє управління просто руйнують таку галузь, як міжнародні перевезення, де задіяні десятки і сотні тисяч людей. Ми стоїмо на грані транспортного колапсу. Справа у тому, що міжнародні перевезення – це єдина приватна галузь Міністерства інфраструктури, і весь час вона не дає спокою чиновникам", – заявив Євген Червоненко.

Він продовжив: "Справа у тому, що дозволи на міжнародні перевезення, за якими відбувається перетин кордону закінчувалися всередині літа, а далі йшли хабарі. А зараз уже в січні їх уже нема. Вони, не порадившись із галуззю, з фахівцями, міністрами, впровадили якусь електронну систему", – заявив Євген Червоненко та наголосив, що як наслідок – сьогодні зриваються всі контракти з перевезень, і це у той час, коли залізничні перевезення перебувають у колапсі.

"Ми стоїмо на грані катастрофи", – заявив Євген Червоненко та наголосив, що урядовці не чують вимог перевізників.

Новини за темою: У Раді хочуть дати українцям право на страйк та обмежити працедавців щодо локаутів та штрейкбрехерів

Читайте також: "Протест проти ринку землі: У Києві аграрії вимагають зустрічі з президентом".

Loading...