Ми єдина країна з колишніх СНД, де немає жодних спроб створити страхову медицину, – Пальчевський

Андрій Пальчевський Фото - скріншот

Пальчевський вважає, що другий етап медреформи буде розчаруванням

Україна – єдина країна з колишніх країн СНД, де немає жодних спроб створити страхову медицину.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив підприємець, телеведучий і політичний діяч Андрій Пальчевський.

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко поцікавилася, що чекає Україну під час другого етапу медичної реформи. Андрій Пальчевський спрогнозував, що українців чекає "розчарування. Частина друга".

"Коли приходить якась влада, будь-яка влада, ми ж уже знаємо, чим це закінчиться. Буде придуманий благий привід, і під благими намірами всі ті старі лікарні, які знаходяться в центрі міста, будуть приватизовані, віддані під будівництво. Ми що, цього не проходили? Я повернувся сюди, до Києва, в Україну, думаючи, що тут буде, в першу чергу, страхова медицина. Це було в далекому 2004 році ... Повертаючись до лікарень – ми єдина країна з колишніх СНД, де немає жодних спроб створити страхову медицину", – заявив гість ток-шоу.

Новини за темою: Пальчевський про коронавірус: Усюди хворіють, в Україні – ні. За кого ви нас маєте?

Нагадаємо, голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування, нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький вважає, що страхова медицина може почати функціонувати в Україні з 2023 року.

Читайте також: "Всіх вилікують: З чого розпочнеться другий етап медичної реформи в Україні".

Loading...