МВС запустило чат-бот "Вибори-2020" для забезпечення прозорого виборчого процесу

МВС запустило чат-бот "Вибори 2020" Фото з відкритих джерел

З допомогою чат-боту громадяни можуть сповістити правоохоронці органи про порушення виборчого процесу

Міністерство внутрішніх справ України запустило чат-бот "Вибори2020", який допоможе захистити волевиявлення громадян та реагуватиме на факти порушення виборчого процесу. Про це повідомляє пресслужба МВС. 

Як зазначається, новостворений чат-бот допоможе визначити такі види порушення:

  • підкуп виборців або комісії;
  • фінансування агітації;
  • ведення агітації;
  • перешкоджання волевиявленню;

Зокрема, громадяни, які стали свідками вище названих порушень, можуть повідомити про них за допомогою боту. Для цього потрібно обрати область та адресу, де сталося порушення, надіслати фото чи відео з доказами та коментар. Для зворотного зв’язку можна залишити свій номер телефону.

"Повідомлення передається до Ситуаційного центру Нацполіції, обробляється та реєструється, після чого на місце події направляється патруль поліції", - пояснили в МВС. 

Новини за темою: В Україні відкрили понад 150 кримінальних справ через порушення виборчого закону

До слова, загалом з 5 вересня правоохоронці зареєстрували 4209 повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом. Крім цього, до ЄРДР було внесено відомості щодо 309 кримінальних правопорушень та складено 1067 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві внутрішніх справ повідомляли, що в Україні працює геоінформаційний аналітичний портал МВС "Місцеві вибори-2020", який допомагає у моніторингу правопорушень та стану громадської безпеки в режимі реального часу. 

Loading...