МВС залучатиме спецназ при порушенні порядку під час Великодня

Такий крок передбачено при великих скупченнях людей

Укрінформ

Правоохоронні органи залучатимуть сили спеціального призначення в разі непокори людей та їхнього великого скупчення під час святкування Великодня. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Юрій Тандіт, повідомляє hromadske.

Як зазначив Тандіт, наразі за дотриманням карантину слідкують майже 30 тис. правоохоронців, однак у разі якихось додаткових дій або за необхідності буде залучатися більша кількість особового складу.

Окрім цього, він розповів, що за статистикою люди частіше ходять до церкви у Західній Україні, тому скупчення людей більш ймовірно будуть саме там.

"Ми попереджаємо людей. Також ми на постійному контакті з ієрархами церков, я практично щогодини спілкуюсь зі священиками різних конфесій, зокрема з очільниками церков. Можу сказати, що у цих областях ми план розробили", - наголосив Тандіт.

Також він уточнив, що в разі непокори людей поліція діятиме згідно з постановою Кабміну №211: "Ми будемо зупиняти цих людей, у місцях масового скупчення людей будемо використовувати сили спеціального призначення".

Крім цього, радник МВС нагадав, що попереду ще мусульманські свята, і до них правоохоронці також проводять  підготовку. 

Нагадаємо, на Великдень біля храмів Києва чергуватимуть нацгвардійці та поліцейські - вони заступлять на службу біля цих об’єктів з вечора напередодні великого релігійного свята.Loading...