Музичний сервіс Spotify став доступний в Україні

Spotify Фото з відкритих джерел

Сервіс дозволяє легально й безкоштовно прослуховувати музичні композиції

Стрімінговий музичний додаток Spotify став доступний для користувачів з України та ще з 12 країн Європи на платформах App Store та Play Market. Про це йдеться на сайті сервісу. 

Як зазначається, наразі користувачі з 92 країн можуть насолоджуватися прослуховуванням 50 мільйонів треків. Крім цього, додаток налічує 4 мільярди списків відтворення та локалізовані функції персоналізації музики.

Нещодавно шведський стрімінговий сервіс став доступним на територіях України, Білорусі, Казахстану, Албанії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Косово, Молдови, Чорногорії, Північної Македонії, Сербії, Словенії та Росії. 

Новини за темою: Компанія Facebook створила додаток для спілкування закоханих пар

Однак, для того, щоб скористатися усіма можливостями додатку, користувачі повинні оформити підписку, вартість якої становить від 2,49 до 7,99 доларів за місяць. Перший місяць користування для усіх користувачів – безкоштовний. 

  • Підписка на місяць - 4,99 дол./місяць.
  • Підписка для двох - 6,49 дол./місяць.
  • Сімейна підписка - 7,99 дол./місяць.
  • Для студентів - 2,49 дол./місяць.

Зауважимо, скористатися сервісом можна без оформлення підписки. Проте, тоді додаток буде доступний з рекламою та іншими обмеженнями.

До слова, наразі Spotify не підтримує українську мову, тому інформація у мобільному додатку, а також на сайті буде відображена англійською.

Новини за темою: Мобільний додаток може запобігти серцевому нападу

Нагадаємо, раніше компанія Google в межах ініціативи Digital Wellbeing запустила три нові експериментальні програми, які повинні допомогти людям подолати залежність від мобільних телефонів. Loading...