Можливо, пандемія вже досягла свого піку, - ВООЗ

Фото з відкритих джерел

Епіцентр поширення хвороби перебуває в Європі та Північній Америці

Представник ВООЗ в РФ Меліта Вуйнович не відкидає того, що пандемія коронавірусу вже могла досягти свого піку, про що свідчить зниження кількості випадків зараження коронавірусом у світі минулого тижня. Про це вона розповіла в інтерв’ю "Ехо Москви".

"Є хороша новина. Але минулого тижня ми спостерігали на 10% менше випадків, ніж за 14 днів до цього. Можливо, ми на піку, але треба подивитися цифри, тому що в кожних країнах різна ситуація. Деякі країни ще набирають швидкість, хоча в деяких випадках можемо сказати, що, здається, ситуація стабілізується", - сказала Вуйнович.

За її словами, епіцентр поширення хвороби перебуває в Європі та Північній Америці.

Водночас вона зауважила, що вакцинація дозволить подолати пандемію коронавірусу, проте люди не перестануть заражатися цією інфекцією.

"Звичайно, (вакцинація - ред.) допоможе: не буде пандемії. Але те, що не буде випадків коронавірусу, я, на жаль, не очікую", - додала Вуйнович.

Новини за темою: Імунітет до коронавірусу може зберігатись роками, - дослідження

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я застерігає від лікування коронавірусу COVID-19 антибіотиками. В Європі можливе зростання стійкості до антибіотиків через неправильне використання цих препаратів під час пандемії.

Loading...