МОЗ змінило критерії для визначення "червоної зони" карантину

Максим Степанов МОЗ

Замість динамічного показника використовуватимуть фіксований

Кабінет міністрів України 13 жовтня змінив критерій для внесення регіонів до "червоної зони" епідеміологічної небезпеки. Про це на засіданні уряду повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, замість динамічного показника захворюваності в Україні використовуватимуть фіксований. 

"Ми пропонуємо встановити, що перехід до червоного рівня епідеміологічної небезпеки відбувається, якщо захворюваність протягом 14 днів складає більш ніж 320 на 100 тисяч населення. До сьогодні цей показник був динамічним, він визначався як п’ятикратне перевищення відповідного середнього показника по країні", — поянив Степанов.

Водночас міністр додав, що цільовий показник охоплення тестуваннями на COVID-19 буде збільшено вдвічі: з 24 до 48 на 100 тисяч населення протягом останніх семи днів.

Новини за темою: У МОЗ виключили введення жорсткого карантину в Україні

Крім цього, у показнику кількості ліжок для пацієнтів з коронавірусом в регіонах "помаранчевої" чи "червоної" зони не будуть враховувати ліжка, які відведені в дитячих відділеннях.

Нагадаємо, напередодні, 12 жовтня, в Україні набуло чинності нове карантинне зонування. У результаті до червоної зони увійшли міста Канів Черкаської області та Суми.

А нещодавно уряд продовжив дію адаптивного карантину до кінця грудня та посилив карантинні обмеження у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні. Loading...