У МОЗ запропонували збільшити штрафи за порушення карантину в 100 разів

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко

Укрінформ

У Міністерстві охорони здоров'я хочуть збільшити розмір штрафів до 170 тисяч гривень

Міністерство охорони здоров'я запропонувало збільшити розмір штрафів за порушення вимог карантину. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв'ю "Радіо Свобода". 

Зокрема, у МОЗ наголосили на необхідності, щоб порушення протиепідемічних норм каралося відразу, адже це  впливає на захворюваність на коронавірус COVID-19 в країні.

За словами Віктора Ляшка, наразі в Україні розмір штрафу за порушення карантину становить 170 гривень. Зокрема, це значно менше, ніж у країнах Європи. 

Новини за темою: В Україні жоден регіон не готовий до послаблення карантину, – МОЗ

"У нас 170 гривень. Хочемо підняти. Наприклад, сьогодні президент Франції, виступаючи, сказав, що у них це 170 євро, якщо це буде повторне порушення, то буде 1700 євро", - пояснив Ляшко. 

На запитання журналіста, скільки замість 170 гривень повинен бути штраф, Віктор Ляшко відповів, що 17 тисяч гривень.

Він також додав, що відповідний законопроєкт наразі знаходиться у парламенті, однак народні депутати поки його не розглядали. 

"Законопроєкт у Раді. Вона не встигла чи не захотіла проголосувати до своєї відпустки", - додав заступник глави МОЗ.

До слова, станом на ранок 17 жовтня в Україні 293 641 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, із них 5 517 летальних. Протягом минулої доби медики підтвердили ще 6 410 нових випадків.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів подовжив дію адаптивного карантину в Україні до 31 грудня та посилив карантинні обмеження через різке погіршення епідеміологічної ситуації.

Loading...