МОЗ закликало роботодавців перейти на позмінний чи дистанційний режим роботи

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

За словами Степанова, економіка країни не витримає ще одного локдауну

З огляду на продовження карантину в Україні Міністерство охорони здоров'я рекомендує роботодавцям переходити на позмінний режим або запроваджувати дистанційну роботу. Про це написав у Facebook очільник МОЗ Максим Степанов. 

"Зараз весь світ фіксує стрімке зростання захворюваності на COVID-19. В Україні вірус також розповсюджується надто швидко, відтак ми маємо приймати рішення, які сповільнять його передачу. Щоб врятувати медицину від колапсу. Щоб медицина була здатна рятувати нас", - наголосив Степанов.

Новини за темою: МОЗ змінило критерії для визначення "червоної зони" карантину

Також він зауважив, що ще одного локдауну українська економіка не витримає, саме тому уряд продовжив адаптивний карантин з жорсткішими обмеженнями.

Новини за темою: Правила не діють: МОЗ хоче повністю скасувати масові заходи понад 50 людей

Степанов зазначив, що на час карантину роботодавцям в Україні рекомендують створити умови позмінного режиму для працівників, а також, де це можливо, здійснити перехід у дистанційний формат зі збереженням зарплати.

Новини за темою: Канікули в школах з 15 жовтня, а для студентів - дистанційне навчання: Уряд підтримав рекомендації МОН

Нагадаємо, у вівторок, 13 жовтня, Кабінет міністрів подовжив дію адаптивного карантину в Україні до 31 грудня та посилив карантинні обмеження, аби стримати ріст захворюваності на коронавірус COVID-19. 

Loading...