МОЗ закликало регіони підготуватися до другої хвилі коронавірусу

Уряд просить лікарні укласти договір із Національною службою здоров'я

Фото з відкритих джерел

Міністерство охорони здоров'я закликало регіони підготувати лікарні до другої хвилі коронавірусу. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов у Telegram.

За його словами, на засіданні комісії з ТЕБ та НС було повідомлено про рішення провести необхідні підготовчі процеси для того, щоби якісно надавати медичну допомогу хворим на COVID-19. Зокрема, йдеться про доручення лікарням другої хвилі якомога швидше укласти договір із Національною службою здоров'я.

Зазначається, що рішення було прийнято у зв’язку з поширенням коронавірусу і черговим антирекордом, адже з кількістю захворюваності зростає і кількість госпіталізованих до лікарень.

Крім того, комісія висловила занепокоєння стрімким зростанням кількості підтверджених випадків коронавірусу в Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій, Рівненській та Одеській областях. Під час відеозв’язку з головами обладміністрації зазначених регіонів комісія наголосила, що необхідно посилити інформування населення та запобіжні заходи.

Новини за темою: У Запоріжжі в студентському гуртожитку зафіксували спалах коронавірусу

Нагадаємо, сьогодні, 15 серпня, в Україні третю добу поспіль зареєстрували антирекорд захворюваності на COVID-19 – 1 847 нових зафіксованих хворих на коронавірус. Крім того, 633 людини одужали від хвороби, а 33 – померли. Загалом, з початку пандемії в Україні зареєстровано 89719 випадків COVID-19.

Loading...