live

МОЗ: За добу в Україні померли 6 хворих на коронавірус

Середній темп приросту хворих в Україні становить 27%

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко

Укрінформ

Заступник міністра охорони здоров'я України, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що упродовж минулої доби зафіксували 68 нових випадків зараження COVID-19, також шість хворих померли. Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"За учорашній день у нас офіційно зареєстровано нових 68 випадків коронавірусної хвороби. Усього розглянули 373 підозри на коронавірусну хроробу. Одужали за минулий день 3 особи, померли 6 осіб", - повідомив Ляшко. 

Окрім цього, він уточнив, що середній темп приросту за останні 12 днів в Україні становить 27%, а за останню добу - приріст 7%. Якщо подивитися динаміку росту у світі, то кількість випадків в Італії, Іспанії суттєво сповільнилась. У той же час у кількох європейських країнах росте питома вага смертельних випадків, зокрема зростає кількість летальних випадків у Франції, +518 на добу, у Великобританії +621, також зростає кількість летальних випадків і у Швеції.

За словами Ляшка, за минулу добу кількість виїздів екстреної медичної допомоги в Україні становила 13 744 виїзди, з них на виклики з підозрою на СOVID-19 – 89, з яких 89 осіб було госпіталізовано до закладів охорони здоров’я.

Головний державний санітарний лікар зауважив, що паралельно з цим працюють у кожному регіоні мобільні бригади для забору зразків на тестування. За минулу добу ці мобільні бригади забрали 766 зразків біологічного матеріалу, які доставлені у вірусологічні лабораторії для проведення тестувань на коронавірусну хворобу. Ляшко наголосив, що робиться все можливе, щоб розширити тестування на коронавірусну хворобу.

Нагадаємо, станом на 08:00 понеділка, 6 квітня, загальна кількість хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 по всьому світу становить 1 274 956 осіб. 

Loading...