МОЗ: Україна тестує чотири препарати проти COVID-19

Глава МОЗ Максим Степанов УНН

Йдеться про препарати "Амізон", "Аміксин", "Корвітин" і "Біовен"

У суботу, 11 липня, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні проходять клінічні випробування чотирьох лікарських засобів для лікування коронавірусної хвороби COVID-19. Про це глава МОЗ повідомив на щоденному брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Зараз у нас зареєстровано 4 клінічні випробування до 4 лікарських засобів. Це "Амізон", "Аміксин", "Корвітин" і "Біовен". Вони всі проходять стадії клінічних випробувань, деякі вже знаходяться на завершальній стадії", – запевнив Максим Степанов. 

За його словами, відповідні висновки щодо ефективності препаратів будуть зроблені одразу після отримання результатів випробовування. 

Також Степанов наголосив, що станом на 11 липня у світі не існує вакцини від коронавірусу, однак Україна слідкує за всіма випробовуваннями у світі. 

Новини за темою: Українці варті того, аби отримати вакцину від COVID-19 одними з перших, - Степанов

Зокрема, про плани виготовити такий препарат нещодавно заявила шведсько-британська фармацевтична компанія AstraZeneca. Після чого було створено альянс між чотирма країнами (Німеччина, Франція, Італія та Нідерланди) і зроблено передзамовлення вакцини.

Український міністр додав, що Україна зверталася до цих країн з проханням, щоб у разі появи вакцини бути у пріоритеті її отримання.

Новини за темою: У МОЗ закликали українців масово вакцинуватися

Нагадаємо, за останніми даними ВООЗ, у світі наразі проводять тестування на людях 17 потенційних вакцин проти коронавірусу COVID-19. Найперспективнішим вважають препарат із Оксфорду.Loading...