live

МОЗ скасувало обов'язкову обсервацію для осіб, які приїжджають на ЗНО з-за кордону

Глава МОЗ Максим Степанов Фото з відкритих джерел

Учасників тестування можуть не допустити до складання іспиту без засобів індивідуального захисту

Громадяни, які в'їжджають на територію України для проходження Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) можуть не проходити двотижневу обсервацію. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 30 травня, який транслював телеканал ZIK.

Як зазначається, обов'язковій обсервації не підлягатимуть особи, які прибули для складання іспиту з-за кордону або з непідконтрольних територій. 

"Дозволено не перебувати на обсервації чи самоізоляції особам, які приїжджають в Україну з-за кордону чи перетинають лінію розмежування з тимчасово окупованими територіями для складання ЗНО", - зазначив очільник МОЗ. 

Новини за темою: У МОН повідомили, в які конкретно дати відбудеться ЗНО-2020. Список

Нагадаємо, у понеділок, 25 травня, почалася реєстрація для участі у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Основна сесія проходитиме з 25 червня по 16 липня. 

До слова, вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності оригіналу документа, за яким відбувалась реєстрація на пробне ЗНО, запрошення, а також обов'язкових засобів індивідуального захисту – маски або респіратора. Детальніше про умови проведення іспиту можна дізнатися за посиланням

Loading...