МОЗ розглядає проведення додаткового добору на посаду глави НСЗУ

Глава МОЗ Максим Степанов УНН

Повноцінний конкурс на посаду голови НСЗУ відбудеться після завершення карантину

Міністерство охорони здоров'я може провести додатковий добір на посаду глави Національної служби здоров'я. Про це 26 червня заявив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, повідомляє пресслужба МОЗ. 

Як зазначається, очільник Міністерства Степанов ще не визначився з кандидатурою на посаду голови НСЗУ за результатами проведеного добору. У зв'язку з цим може бути оголошено додатковий добір.

"На сьогодні мною прийняте рішення за результатами співбесід і проведеного добору. Повідомляю, що кандидатури на голову НСЗУ не визначено. Є велика ймовірність того, що буде оголошено додатковий добір, відповідно, після цього буде визначено переможця", – зазначив Максим Степанов.

Новини за темою: "Є питання": Ексрадник керівника МОЗ заявив про необхідність аудиту діяльності НСЗУ

Крім цього, міністр додав, що за умов епідемії коронавірусу може відбутися лише проведення добору на посаду і підписання контракту з переможцем на час карантину. Тоді як повноцінний конкурс відбудеться після скасування усіх обмежень.  

Новини за темою: Семен Глузман назвав, хто може очолити НСЗУ

Нагадаємо, наприкінці травня Максим Степанов відхилив кандидатури трьох осіб, які претендували на пост очільника Національної служби здоров'я України та потрапили до фіналу. За словами міністра, у зв'язку з цим керівника Служби здоров'я можуть обрати без конкурсу.  

Loading...