МОЗ планує внести в протокол лікування COVID-19 український препарат

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

Попри те, що український препарат дороговартісний, джерела фінансування вже знайшли

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що МОЗ планує внести в протокол лікування пацієнтів із COVID-19 український препарат "Біовен". Про це він розповів під час щоденного брифінгу. 

"Ми продовжуємо додавати в протокол лікування COVID-19 лікзасоби, які ми закуповуємо централізовано, зокрема "Ремдесивір". Очікуємо на його поставку, бо він не виробляється в Україні. Крім того, вчора завершилися вже клінічні випробування, є клінічні звіти, гарно себе показали імуноглобуліни, зокрема препарат українського походження "Біовен", - розповів міністр.

Також Степанов зауважив, що буде проведено зібрання групи, яка формує протоколи. Напередодні представники групи зазначили, що планують внести цей препарат до протоколу лікування.

За словами міністра, препарат дороговартісний, однак вже знайшли джерело, з якого профінансують та закуплять ці лікарські засоби, після чого їх передадуть в лікарні. 

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що лікування одного пацієнта з важким перебігом коронавірусної хвороби COVID-19 коштує від 45 тис. гривень. Loading...