МОЗ оновив статистику щодо COVID-19: Які регіони не готові до ослаблення карантину

Фото з відкритих джерел

Перевищено показник нових захворювань за 14 днів у 10 регіонах та столиці

Станом на 17 серпня карантин не можна послаблювати у 10 областях України та Києві. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

"На сьогодні Київ, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Чернівецька області не готові до послаблення карантину через погану епідеміологічну ситуацію з COVID-19", - зазначили у відомстві.

Фото: МОЗ

Нагадаємо, минулого тижня Державна комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій змінила поділ країни на карантинні зони.

Так, до "червоної" зони за рівнем епідемічної небезпеки через значне поширення COVID-19 віднесли такі населені пункти і райони: Городенківський та Косівський райони Івано-Франківської області; місто Самбір Львівської області; місто Біляївка Одеської області; місто Дубно, Костопільський та Рівненський райони Рівненської області; Кіцманський район Чернівецької області.

Новини за темою: У Києві ввели обмеження "жовтої зони" карантину: Що заборонено

До цього у "червоній" зоні були Тернопіль, Луцьк і Кіцманський район Чернівецької області.

За останьою інформацією, в Україні загалом лабораторно підтвердили 92 820 випадків COVID-19, із них за останню добу – 1 464.

Loading...