МОЗ оновив список регіонів, які не готові до послаблення карантину

Натомість із "червоного" списку забрали Миколаївську область

  • Фото з відкритих джерел

Станом на понеділок, 29 червня, Міністерство охорони здоров'я не дозволяє послаблювати карантин у столиці та ще 12 областях. Про це повідомляє пресслужба МОЗ

Згідно з повідомленням, не відповідають вимогам для послаблення карантинних обмежень Київ, а також Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Одеська, Рівненська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська області.

Новини за темою: За добу в Києві виявили 45 нових випадків COVID-19, - Кличко

Як зазначається, у Волинській, Рівненській, Івано-Франківській, Харківській та Львівській областях перевищеним є відсоток виявлення нових випадків. У Донецькій, Луганській та Чернігівській областях проводять недостатню кількість тестування серед населення.

Також на Закарпатті перевищена норма завантаженості ліжок, наразі там показник становить 70,7%, за допустимого значення не більше 50%.

Столиця, місто Київ, а також Хмельницька, Одеська й Київська області мають високі показники за динамікою зростання захворюваності на коронавірусну хворобу.

Новини за темою: ЗНО-2020: Степанов розповів, чи потрібно проходити обсервацію дітям, які приїжджають з ОРДЛО та Криму, аби пройти тестування

Нагадаємо, станом на ранок понеділка, 29 червня, в Україні зафіксовано 646 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...